RT0603FRE0710R2L
MFR.Part #
RT0603FRE0710R2L
JLCPCB Part #
C863540
Description
-55℃~+155℃ 10.2Ω 100mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS