RT0603FRD073K65L
MFR.Part #
RT0603FRD073K65L
JLCPCB Part #
C863433
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.65kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS