RT0603FRD072K55L
MFR.Part #
RT0603FRD072K55L
JLCPCB Part #
C5879542
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.55kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS