RT0603FRD071K21L
MFR.Part #
RT0603FRD071K21L
JLCPCB Part #
C863345
Description
-55℃~+155℃ 1.21kΩ 100mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS