RT0603FRD0718R2L
MFR.Part #
RT0603FRD0718R2L
JLCPCB Part #
C863341
Description
-55℃~+155℃ 100mW 18.2Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS