RT0603FRD0711KL
MFR.Part #
RT0603FRD0711KL
JLCPCB Part #
C863300
Description
-55℃~+155℃ 100mW 11kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS