RT0603FRC0739K2L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0603FRC0739K2L
JLCPCB Part #
C6288374
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 39.2kΩ Thin Film Resistor ±1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS