RT0603DRE133K3L
MFR.Part #
RT0603DRE133K3L
JLCPCB Part #
C6288372
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.3kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS