RT0603DRE0793K1L
MFR.Part #
RT0603DRE0793K1L
JLCPCB Part #
C863279
Description
-55℃~+155℃ 100mW 93.1kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS