RT0603DRE07909RL
MFR.Part #
RT0603DRE07909RL
JLCPCB Part #
C863271
Description
-55℃~+155℃ 100mW 909Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS