RT0603DRE0782KL
MFR.Part #
RT0603DRE0782KL
JLCPCB Part #
C863252
Description
-55℃~+155℃ 100mW 82kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS