RT0603DRE07787RL
MFR.Part #
RT0603DRE07787RL
JLCPCB Part #
C863234
Description
-55℃~+155℃ 100mW 787Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS