RT0603DRE0773R2L
MFR.Part #
RT0603DRE0773R2L
JLCPCB Part #
C863227
Description
-55℃~+155℃ 100mW 73.2Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS