RT0603DRE07665RL
MFR.Part #
RT0603DRE07665RL
JLCPCB Part #
C863200
Description
-55℃~+155℃ 100mW 665Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS