RT0603DRE075K49L
MFR.Part #
RT0603DRE075K49L
JLCPCB Part #
C863176
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.49kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS