RT0603DRE0757R6L
MFR.Part #
RT0603DRE0757R6L
JLCPCB Part #
C2101355
Description
-55℃~+155℃ 100mW 57.6Ω 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS