RT0603DRE07560KL
MFR.Part #
RT0603DRE07560KL
JLCPCB Part #
C863158
Description
-55℃~+155℃ 100mW 560kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS