RT0603DRE07499KL
MFR.Part #
RT0603DRE07499KL
JLCPCB Part #
C375514
Description
-55℃~+155℃ 100mW 499kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS