RT0603DRE0744R2L
MFR.Part #
RT0603DRE0744R2L
JLCPCB Part #
C2101538
Description
-55℃~+155℃ 100mW 44.2Ω 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS