RT0603DRE07270KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0603DRE07270KL
JLCPCB Part #
C863001
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 270kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS