RT0603DRE0718K2L
MFR.Part #
RT0603DRE0718K2L
JLCPCB Part #
C862931
Description
-55℃~+155℃ 100mW 18.2kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS