RT0603DRE0715K8L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0603DRE0715K8L
JLCPCB Part #
C862903
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 15.8kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS