RT0603DRE07154KL
MFR.Part #
RT0603DRE07154KL
JLCPCB Part #
C309656
Description
-55℃~+155℃ 100mW 154kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS