RT0603DRD078K25L
MFR.Part #
RT0603DRD078K25L
JLCPCB Part #
C706011
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 8.25kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS