RT0603DRD0769K8L
MFR.Part #
RT0603DRD0769K8L
JLCPCB Part #
C862797
Description
-55℃~+155℃ 100mW 69.8kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS