RT0603DRD07590RL
MFR.Part #
RT0603DRD07590RL
JLCPCB Part #
C862771
Description
-55℃~+155℃ 100mW 590Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS