RT0603DRD07590KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0603DRD07590KL
JLCPCB Part #
C862770
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 590kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS