RT0603DRD0746K4L
MFR.Part #
RT0603DRD0746K4L
JLCPCB Part #
C3988691
Description
-55℃~+155℃ 100mW 46.4kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS