RT0603DRD07464KL
MFR.Part #
RT0603DRD07464KL
JLCPCB Part #
C862733
Description
-55℃~+155℃ 100mW 464kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS