RT0603DRD07402KL
MFR.Part #
RT0603DRD07402KL
JLCPCB Part #
C862716
Description
-55℃~+155℃ 100mW 402kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS