RT0603DRD07390KL
MFR.Part #
RT0603DRD07390KL
JLCPCB Part #
C862701
Description
-55℃~+155℃ 100mW 390kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS