RT0603DRD0737R4L
MFR.Part #
RT0603DRD0737R4L
JLCPCB Part #
C2104990
Description
-55℃~+155℃ 100mW 37.4Ω 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS