RT0603DRD07374KL
MFR.Part #
RT0603DRD07374KL
JLCPCB Part #
C862696
Description
-55℃~+155℃ 100mW 374kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS