RT0603DRD0715R8L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0603DRD0715R8L
JLCPCB Part #
C2101160
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 15.8Ω 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS