RT0603CRE078K66L
MFR.Part #
RT0603CRE078K66L
JLCPCB Part #
C2126546
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 8.66kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS