RT0603CRE07820RL
MFR.Part #
RT0603CRE07820RL
JLCPCB Part #
C2124466
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 820Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS