RT0603CRE0773K2L
MFR.Part #
RT0603CRE0773K2L
JLCPCB Part #
C4017396
Description
-55℃~+155℃ 100mW 73.2kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS