RT0603CRE0764K9L
MFR.Part #
RT0603CRE0764K9L
JLCPCB Part #
C2124561
Description
-55℃~+155℃ 100mW 64.9kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS