RT0603CRE0759RL
MFR.Part #
RT0603CRE0759RL
JLCPCB Part #
C2125435
Description
-55℃~+155℃ 100mW 59Ω 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS