RT0603CRE0743K2L
MFR.Part #
RT0603CRE0743K2L
JLCPCB Part #
C4250714
Description
-55℃~+155℃ 100mW 43.2kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS