RT0603CRE073K6L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0603CRE073K6L
JLCPCB Part #
C4115289
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.6kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS