RT0603CRE07390RL
MFR.Part #
RT0603CRE07390RL
JLCPCB Part #
C2125626
Description
-55℃~+155℃ 100mW 390Ω 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS