RT0603CRE072R7L
MFR.Part #
RT0603CRE072R7L
JLCPCB Part #
C4246208
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.7Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS