RT0603CRE072K49L
MFR.Part #
RT0603CRE072K49L
JLCPCB Part #
C2124821
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.49kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS