RT0603CRE071R43L
MFR.Part #
RT0603CRE071R43L
JLCPCB Part #
C4006416
Description
-55℃~+155℃ 1.43Ω 100mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS