RT0603CRE071K3L
MFR.Part #
RT0603CRE071K3L
JLCPCB Part #
C2125583
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 100mW 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS