RT0603CRE071K27L
MFR.Part #
RT0603CRE071K27L
JLCPCB Part #
C2124910
Description
-55℃~+155℃ 1.27kΩ 100mW 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS