RT0603CRE071K10L
MFR.Part #
RT0603CRE071K10L
JLCPCB Part #
C2130154
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 100mW 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS