RT0603CRE07178KL
MFR.Part #
RT0603CRE07178KL
JLCPCB Part #
C2125942
Description
-55℃~+155℃ 100mW 178kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS