RT0603CRE0713K3L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0603CRE0713K3L
JLCPCB Part #
C862460
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 13.3kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS